Старый 30.08.2021, 12:22   #1
Новости ЗАКОНИИ
Пользователь
 
Аватар для Новости ЗАКОНИИ
 
Регистрация: 09.11.2010
Адрес: Россия / Москва и Московская обл. / Москва
Сообщений: 7,297
Благодарности: 0
Поблагодарили 29 раз(а) в 26 сообщениях

Обратиться по нику
Цитата выделенного
По умолчанию Рубен Маркарьян: Приговоры в отношении предпринимателей находятся в зоне внимания властей

Газета «Коммерсантъ» рассказала о деле Николая Тихоновца, известном читателям ЭСМИ «ЗАКОНИЯ» из журналистского расследования «Пермский захват». Владелец сети заправок купил франшизу у «Газпромнефть–Региональные продажи» и в итоги лишился бизнеса и свободы: суд апелляционной инстанции неожиданно даже для обвинения заменил условный срок на реальный. По данным «Ъ» дело взято на контроль пермским уполномоченным по защите прав предпринимателей, супруга бизнесмена обратилась к уполномоченному по правам человека в РФ Татьяне Москальковой, в аппарате омбудсмена изучают сейчас аргументы, изложенные в кассационной жалобе. Защита пытается отменить реальный срок по обвинению, которое сам Тихоновец считает инициированным в рамках захвата его бизнеса.



Дальше...
 
В Минюст Цитата Спасибо
Старый 30.01.2022, 00:21   #2
Isabella Olena
 
Аватар для Isabella Olena
 
Регистрация: 30.01.2022
Адрес: Турция / /
Сообщений: 0
Благодарности: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях

Обратиться по нику
Цитата выделенного
По умолчанию

У браку сам седам година без детета, па се мој муж почео чудно понашати, у последње време долази кући и више не проводи време са мном, а развео се од мене. Тако сам постала веома тужна и изгубљена у животу јер ми је доктор рекао да нема начина да затрудним, то би ми заиста загорчало живот. све док нисам наишао на пријатеља који ми је са интернета причао о ДР АЛАБИ како је помогао многим женама са сличним проблемима кроз које ја пролазим, па сам га контактирао на: дралаба3000@гмаил.цом и објаснио му. рекао ми је све што треба да дам пре него што је могао да одустане од чини да врати мог мужа, што сам и урадила, и послао је снажну молитву коју сам морала да изговорим усред ноћи док је бацио љубавну чаролију. Било је чудо 48 сати касније, мој једини муж ми се вратио и извинио се за све што је урадио и рекао ми да је у потпуности спреман да ме подржи у било чему што желим. Брзо сам назвала АЛАБУ и рекла му шта се дешава у том тренутку, а он ми је такође припремио и послао лек који је рекао да ће излечити све нежељене болести или инфекције које ме спречавају да затруднем, а затим ме упутио о томе. како да га користим пре него што упознам свог мужа. То је након употребе ове домаће биљке и корена, неколико недеља касније почела сам да осећам знакове трудноће свуда, стварно сам трудна, управо сам родила дечака 1. овог месеца. Обећавам да ћу цео свет обавестити о ДР АЛАБИ да бих сачувао моју везу, као и да ће ми дати децу, коју данас могу са поносом назвати својом. За сваку жену којој је ово немогуће, ево прилике да се насмејете и донесете срећу својој породици, контактирајте ДР АЛАБА мејл: дралаба3000@гмаил.цом или га контактирајте на његов ВхатсАпп/вибер на овај број:+1(425) 477- 2744, он је Бог послан да врати изгубљене љубавнике и донесе вам срећу.
 
В Минюст Цитата Спасибо


Быстрый ответ

Сообщение:
Опции

Опции темы

Ваши права в разделе